Receta “Magjike” me 3 Përbërës që ndalon Kollitjen , forcon Imunitetin dhe pastron Mushkëritë

Receta “Magjike” me 3 Përbërës që ndalon Kollitjen , forcon Imunitetin dhe pastron Mushkëritë Me 3 Përbërës që ndalon Kollitjen , forcon Imunitetin dhe pastron Mushkëritë Ilaqi Natyral i përgaditur…

MOS E HUMBISNI/ DEBAT ‘FLA KE’ Mes Milaim Zekes Dhe Gezim Kelmendit Per Skenderbeun Dhe Turqine (VIDEO)

Debat i nxehtë mes Milaim Zekës dhe Gëzim Kelmendit për Skenderbeun dhe Turqinë.Ne emisionin Prime Time te ftuar gazetari i njohur Milaim Zeka dhe kryetari i partise FJALA Gezim Kelmendi.…

Mënyra Si Të Trajtoni Rrudhat Thjeshtë Me Metodën E Kanellës Dhe Mjaltit..

Kjo erëz rekomandohet gjërësisht për shëndetin e lëkurës sepse i rikthen asaj gjallërinë dhe shkëlqimin rinor. Më poshtë ju sjellim trajtimin natyral me kanellë dhe mjaltë për të lufttuaar rrudhat.…

KOSOVË, HYJNË NË FUQI MASAT E REJA, S’KA ORË P0LIC0RE

Javëve të fundit Kosova ka shënuar rënie të numrit të vi;kt;imave dhe rasteve të të in;ektuarve me C0VID-1 9. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK), ka njoftuar se…

Antibiotiku më i mirë natyror, ilaçi për zemrën dhe mushkëritë bëhet me hudhër të egër..!?

Vlerat shëruese të hudhrës së egër janë thuajse të panjohura, ndonëse çdo ekspert i mjekësisë alternative e rekomandon këtë barishte pa asnjë dyshim. Të dhënat e specialistëve të kontaktuar nga…

Pastron katranin nga mushkëritë në vetëm 72 orë: Kjo pije e mrekullueshme do t’ju rigjenerojë..!

Ne kemi një recetë shumë interesante dhe efektive, sepse të gjithë ata që pinë duhan dhe thithin ajër të ndotur kanë mushkëri me kapacitet të reduktuar dhe në gjendje shumë…

Recetë e famshëm për pastrimin e gja;kut: Një përzierje prej 2 përbërësish e cila largon yndyrën nga enët e gja;kut

Meqenëse kohët e fundit kemi marrë shumë pyetje në faqen tonë në lidhje me mënyrat për të eliminuar yndyrën në gj/ak, vendosëm të botojmë këtë recetë të thjeshtë dhe efektive…

Parazitët e zorrëve mund të bëjnë kërdi në trupin tuaj: 4 mënyra për t’i pastruar zorrët..!

Prania e parazitëve në zorrë është diçka që është pothuajse e pamundur të zbulohet menjëherë, dhe gjendja mund të bëhet shumë shqetësuese. Ndoshta të gjithë në një moment të jetës,…

100% Ilaqi origjinal për infertilitetin, bakteret ne lukth, hemorroide dhe sëmundjet e zorrëve

Fiqtë dihet se janë përdorur më shumë se një mijë vjet më parë, por për arsye të panjohura ato janë më pak të neglizhuara në dietë sot. Fiqtë e thatë…

“Rosopas” dhe hirrë – kombinimi më i mirë për mëlçinë yndyrore, tumoret dhe traktin tretës

Mëlçia është një nga organet më të mëdha në trup që ka aftësinë të rigjenerohet vetë. Sëmundja e mëlçisë është një shkak shumë i zakonshëm i vdekjes, kështu që shëndeti…