/ Nese perdorni Vetëm disa pjese kastraveci para gjumit dhe do të mbeteni pa fjalë nga rezuItatet..!?

Kastravecat janë ndër dhuratat më të mrekullueshme të natyrës. Ky frut është shumë i rëndësishëm për ushqyerjen tonë. Po, kastraveci konsiderohet frut sepse vjen nga një lule dhe përmban farat…

Nëse vazhdimisht po ju hapet goja: Ja 5 situata kur kjo është simptomë e problemeve shëndetësore!

Hapja e gojës nuk është vetëm shenjë e përgjumjes dhe lodhjes Pas këtij veprimi mund të fshihet edhe ndonjë problem më serioz shëndetësor, transmeton Telegrafi. Nëse ju hapet goja vazhdimisht…

A E Dini Se Çfarë I Ndodh Trupit Tuaj Pasi Që E Konsumoni Çajin e Zi ?!!

A E Dini Se Çfarë I Ndodh Trupit Tuaj Pasi Që E Konsumoni Çajin e Zi ?!! Çaji i zi në të vërtetë nuk është i zi. Në Kinë, ky…

Miksojeni limonin, kripën dhe piperin i zi, mposhtni këto sëmundje

Lëngu i limonit përdoret në mjekësinë tradicionale si diaforatik dhe diuretik, si gargarë, locion dhe tonik. Kripa është e domosdoshme për trupin, ashtu si uji dhe oksigjeni. Trupi juaj kërkon…

Shëron mbi 50 sëmundje, madje edhe çm’endurinë dhe kan*cerin

Me këtë pije, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit. Këto…

Receta më e famshme në TikTok për momentin! Po bën namin kjo video

Gjatë ka,ran,tinës, të gjithë provonin kafen “Dalgona” dhe herë pas here, receta dhe ide të tjera janë bërë virale. Pas “tavolinës së patatinave”, radhën e ka një tjetër ushqim për…

Specialisti i bimëve mjekësore, Ylli Merja ka folur sot në “Vila24” për trajtimin e hem orro ideve, pa il’açe.

Specialisti i bimëve mjekësore, Ylli Merja ka folur sot në “Vila24” për trajtimin e hem orro ideve, pa il’açe. Duke sqaruar shkaqet, Merja thekson se formimi i hem orro ideve…

Kafe me limon, kombinimi i pazakontë?! Ja se cka na ndihmon..!?

Kafe me limon, kombinimi i pazakontë?! Ja se cka na ndihmon..!? Shumë njerëz nuk mund ta nisin ditën pa kafe. Ajo thuhet se rrit kreativitet dhe rrit përqendrimin. Limoni nga…

Zbulohet Ilaçi kunder yndyres me 2 përbërës – 100% efektiv dhe natyral..!

Zbulohet Ilaçi kunder yndyres me 2 përbërës – 100% efektiv dhe natyral..! Kjo recetë është provuar të jetë e mirë dhe e natyrshme. Shpresoj se do të jetë e dobishme…